ŞebokopaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞebokopaT

Şebnem Ferah Fan !

AnasayfaAnasayfa  Şebnem FerahŞebnem Ferah  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Not : Seni Seviyorum

3 posters
YazarMesaj
Anathema
Admin
Admin
Anathema

Kadın
Ruh Halim : Not : Seni Seviyorum Nerdey10

Not : Seni Seviyorum Empty
MesajKonu: Not : Seni Seviyorum   Not : Seni Seviyorum Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 4:54 pm

Vizyon Tarihi : 15 Şubat 2008 Süresi : 126 dak.
Yönetmen : Richard LaGravenese
Tür : Romantik
Senaryo : Richard LaGravenese , Steven Rogers
Görüntü Yön. :
Müzik :
Yapım : 2007, ABD
Oyuncular : ilary Swank (Holly Kennedy) , Gerard Butler (Gerry Kennedy) , Lisa Kudrow (Denise Hennessey) , Gina Gershon (Sharon McCarthy) , James Marsters (John McCarthy) , Kathy Bates (Patricia) , Harry Connick Jr. (Daniel Connelly) , Jeffrey Dean Morgan (William)

Filmin Özeti

Güzel ve akıllı bir kadın olan Holly Kennedy, eşi Gery ile oldukça mutlu bir evlilik sürdürmektedir. Ancak aldıkları bir haber ikisini de derinden etkileyecektir. Gery hastadır ve kurtulma umudu çok azdır. Bunu öğrenen Holly kocasından daha kötü bir ruh haline girer. Kocasını kaybettikten sonra Holly'nin yeniden nasıl iyi olacağını kimse bilmemektedir. Ancak Holly'yi çok iyi tanıyan Gery ölmeden önce sevgili karısına farklı zamanlarda eline ulaşacak şekilde düzenlenmiş bir dizi mektup yazmıştır. İlkini doğumgününde alan ve büyük bir şok yaşayan Holly için bu mektuplar artık bir yol göstericidir. Kocasından hayatını yeniden başlanmayı öğrenecek ve onun sayesinde kendisinin bilmediği yönleriyle karşılaşacaktır.
https://sebokopat.yetkin-forum.com
birsen_şeborock
Şebocu
Şebocu
birsen_şeborock

Kadın
Cehennet : hadi topluca gidek!
Ruh Halim : Not : Seni Seviyorum Kizgin10

MesajKonu: Geri: Not : Seni Seviyorum   Not : Seni Seviyorum Icon_minitimeCuma Şub. 27, 2009 7:41 pm

sağoll..
imaginary
Yeni Üye
Yeni Üye
imaginary

Erkek
Ruh Halim : Not : Seni Seviyorum Tembel10

MesajKonu: Geri: Not : Seni Seviyorum   Not : Seni Seviyorum Icon_minitimeC.tesi Ağus. 08, 2009 6:02 pm

Süper bir filmdi.Sağol paylaşım için ((:
birsen_şeborock
Şebocu
Şebocu
birsen_şeborock

Kadın
Cehennet : hadi topluca gidek!
Ruh Halim : Not : Seni Seviyorum Kizgin10

MesajKonu: Geri: Not : Seni Seviyorum   Not : Seni Seviyorum Icon_minitimeSalı Ağus. 11, 2009 4:37 pm

ben 2 kere izledim mükemeldi ama ya...
otur ağla böle aşklar keske olsaa....bide bizi bulsa.. Not : Seni Seviyorum 154185 Not : Seni Seviyorum 352210

Not : Seni Seviyorum
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Seni Seviyorum Tepkileri