ŞebokopaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞebokopaT

Şebnem Ferah Fan !

AnasayfaAnasayfa  Şebnem FerahŞebnem Ferah  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??

+6
DoRé
birsen_şeborock
pLazm0dyum
haykoLita
tce !
LP_chester
10 posters
YazarMesaj
Misafir
Misafir
Anonymous

Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Empty
MesajKonu: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimePtsi Eyl. 15, 2008 8:52 pm

Tartışıyoruz arkadaşLar sizce farkLı müzik anLayışı arkadaşLığı bozarMı veya etkiLerMi??

En son ~MüLtéci tarafından Paz Mart 29, 2009 5:16 am tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimeSalı Eyl. 16, 2008 1:27 am

bence hiçbir etkisi oLmaz benim türkü dinLeyende ,, rap dinLeyende ,, rock dinLeyende arkadaşLarım var.
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 24, 2008 1:43 am

Etkileyebilir..Sonuçta ben en yakın arkadaşımı müziğe olan tutkum sayesinde edindim..Buda o kişinin hayatıma girip önemli derecede yer etmesini sağladı..Seviyorum onu =) (Melisim) Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? 154185
Misafir
Misafir
Anonymous

MesajKonu: Geri: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimePerş. Eyl. 25, 2008 2:51 am

En yakın dostumu ikimizin de ortak noktası olan (daha bir çok ortak noktamız olsa da =) ) Şebo sayesinde edindim..Etkileyebileceğini düşünüyorum.Burdan Cerenime sevgiler Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? 154185
LP_chester
Ban
Ban
LP_chester

Kadın
Ruh Halim : Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimeSalı Ekim 07, 2008 2:25 am

Ya tabiki de etkiLemezz....MeseLa bir insan çokk iyi dost canLısı ama rap dinLiyor..Onu rap dinLiyor diye kınamak mantıkLımı şimdi yani...VaLLa güL*üme katıLıyorum müzik tarzı arkadaşLığı etkiLemez bence Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? 602883
tce !
Yeni Üye
Yeni Üye
tce !

Kadın

MesajKonu: Geri: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimeC.tesi Ekim 25, 2008 2:54 am

Bencede etkiLemez..BeLki arkadaşınız sizinLe aynı müziği dinLese daha çok ortak noktanız oLur-ya da tanışmanıza vesiLe oLur beLki- ama yani sizin için arkadaşLığı-size davranışı-yakLaşımı önemLi sonuçta müzik zevki değiL ki..yani bence.. =)
haykoLita
Yeni Üye
Yeni Üye
haykoLita

Kadın
Cehennet : Tanrının unuttuqu yerden (.
Ruh Halim : Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Zehirl10

MesajKonu: Geri: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimePerş. Kas. 06, 2008 1:36 am

etkiLemez tabi ki.. Ama şöyLe de bir durum var ; aynı müzik zevkine sahip oLduğum arkadaşımLa müzik hakkında daha çok konuşacak konum oLur Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? 602883
pLazm0dyum
Şebocu
Şebocu
pLazm0dyum

Kadın
Cehennet : izmir
Ruh Halim : Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Masum10

MesajKonu: Geri: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimePaz Kas. 09, 2008 6:17 am

etkiLemez yaa. .
birsen_şeborock
Şebocu
Şebocu
birsen_şeborock

Kadın
Cehennet : hadi topluca gidek!
Ruh Halim : Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Kizgin10

MesajKonu: Geri: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 7:34 pm

etkilemez ve zevkler tartışılmaz....
DoRé
Yeni Üye
Yeni Üye
DoRé

Ruh Halim : Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Kustah10

MesajKonu: Geri: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimeÇarş. Mart 04, 2009 10:00 pm

bence önemLi değiL..çünkü ben arkadaşLarımı,dinLedikLeri müzik türünün bana uyduğu için değiL,davranışLarını,huyLarını,kendiLeri oLdukLarı için seviyor,ve onLarLa arkadaşLık ediyorum...
Anathema
Admin
Admin
Anathema

Kadın
Ruh Halim : Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Nerdey10

MesajKonu: Geri: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimeCuma Mart 27, 2009 7:48 pm

ArkadaşLarımLa kişilikLeri doLayısıyla arkadaşLık ediyorum dinLedikLeri müzik türLeri sebebi iLe değiL ...
https://sebokopat.yetkin-forum.com
Şebnem*Zişan
Klasik Üye
Klasik Üye
Şebnem*Zişan

Kadın
Ruh Halim : Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Masum10

MesajKonu: Geri: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 7:36 pm

haykoLita demiş ki:
etkiLemez tabi ki.. Ama şöyLe de bir durum var ; aynı müzik zevkine sahip oLduğum arkadaşımLa müzik hakkında daha çok konuşacak konum oLur Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? 602883
Ozgen.
Admin
Admin
Ozgen.

Kadın
Cehennet : Şebo nerde biz orda..
Ruh Halim : Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Ozlemi10

MesajKonu: Geri: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimeÇarş. Tem. 08, 2009 8:21 pm

EtkiLemez gibi meseLa benim acayip rap dinLeyen arkadaşım var ama etkiLemiyor yani Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? 602883
vurdumduymaz
Yeni Üye
Yeni Üye
vurdumduymaz

Erkek

MesajKonu: Geri: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimePtsi Eyl. 21, 2009 11:14 pm

olumsuz yönde etkiler
kendimden biliyorum
arkadaşlarımın hepsi sadece rock dinliyor
vurdumduymaz
Yeni Üye
Yeni Üye
vurdumduymaz

Erkek

MesajKonu: Geri: Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??   Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi?? Icon_minitimeC.tesi Şub. 05, 2011 1:44 pm

Kesinlikle etkiler,ben benimle aynı tarz müzikleri dinlemeyen insanlarla arkadaş olamam çünkü arkadaşım olarak kabul ettiğim insanla sevdiğim şeyleri paylaşmak,birlikte ortak beğenilerimiz üzerinden iyi vakit geçirmek isterim.

Müzik Zevki ArkadaşLığı EtkiLerMi??
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-