ŞebokopaT
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

ŞebokopaT

Şebnem Ferah Fan !

AnasayfaAnasayfa  Şebnem FerahŞebnem Ferah  GaleriGaleri  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Benim Adım Orman ! Vee Beklenen Albüm .

YazarMesaj
Anathema
Admin
Admin
Anathema

Kadın
Ruh Halim : Benim Adım Orman ! Vee Beklenen Albüm . Nerdey10

Benim Adım Orman ! Vee Beklenen Albüm . Empty
MesajKonu: Benim Adım Orman ! Vee Beklenen Albüm .   Benim Adım Orman ! Vee Beklenen Albüm . Icon_minitimePaz Ara. 13, 2009 4:28 am

Rock müziğin başarılı kadın vokallerinden Şebnem Ferah’ın merakla beklenen 6. stüdyo albümü “Benim Adım Orman” Pasaj Müzik etiketi ile 16 Aralık’da müzik marketlerdeki yerini almaya hazırlanıyor..

Sözleri ve müzikleri Şebnem Ferah’a ait 12 şarkının yer aldığı “Benim Adım Orman” albümü, 6 aylık stüdyo çalışması sonucunda tamamlandı. Tarkan Gözübüyük prodüktörlüğünde, 101 Stüdyoları'nda kaydedilen albümde, Şebnem Ferah’a klavyelerde Ozan Tügen, gitarlarda Metin Türkcan, bas gitarda Buket Doran, davullarda ise Aykan İlkan eşlik ediyor.

Dört buçuk yıl aradan sonra yeni şarkıları ile müzikseverlerle buluşacak olan Şebnem Ferah, bu zaman zarfında “İstanbul Symphonic Project” eşliğinde Bostancı Gösteri Merkezi'nde verdiği konserin kayıtlarını DVD ve CD seçenekleriyle yayınladı. Pasaj Müzik etiketi ile yayınlanan “10 Mart 2007 İstanbul Konseri” DVD’si, “Türkiye’nin En Çok Satan Konser DVD’si” ünvanını aldı.

http://www.esenshop.com/detail.aspx?id=52778
https://sebokopat.yetkin-forum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kimse Benim Kadar .... Olamaz..??